Finansowe Podhale – kredyt, ubezpieczenie, leasing, pożyczka, hipoteka, polisa, autocasco, finansowanie firm.

O mnie

Zaproszenie

Jestem niezależnym doradcą finansowym, od wielu lat współpracuję z ogólnopolską siecią MFinanse. Moja wiedza i doświadczenie sprawiły, że zaufało mi już mnóstwo ludzi, ponieważ do każdego z moich klientów podchodzę indywidualnie i kompleksowo.

Pomogę także Tobie przejść przez cały proces kredytowy od początku do końca. Ze mną wszystko stanie się prostsze. Znam wszystkie procedury niezbędne do otrzymania kredytu, dzięki czemu będę doskonałym pośrednikiem między Tobą, a bankiem.

Pomogę Tobie w przygotowaniu i spisaniu wszystkich potrzebnych dokumentów, przeprowadzę wstępne analizy związane ze zdolnością kredytową, niezależnie od tego , czy to będzie kredyt hipoteczny, gotówkowy, konsolidacyjny, firmowy, czy też leasing. Moje merytoryczne wsparcie sprawi, że zarządzanie Twoimi finansami będzie dla Ciebie dużo prostsze i bardziej wydajne. Bardzo cenię sobie pracę z moimi klientami, dlatego mnóstwo osób sukcesywnie wraca do mnie, gdyż wiedzą, że nie zostawię ich bez pomocy. Działam w ich interesie długofalowo, przedstawiając produkty, które w danym momencie są im niezbędne.


Świat finansów nieustannie się zmienia, a błędne decyzje oznaczają wysokie koszty. Jakikolwiek kredyt to ogromna odpowiedzialność. Pomogę Tobie uniknąć presji i w sposób kompleksowy przedstawię Ci najlepsze rozwiązania inwestycyjne, kredytowe, czy emerytalne.

Zależy mi na pozytywnym zakończeniu procesu Twojego kredytu, dlatego postaram się wynegocjować dla Ciebie najdogodniejsze warunki. Ponadto nie pobiorę żadnej opłaty za prowadzenie Twojej sprawy.


Wiem, że decyzja o kredycie jest trudna, a jeszcze trudniejsza rozmowa kredytowa z bankiem, dlatego jestem tutaj właśnie dla Ciebie, aby bezpłatnie pomóc Ci cieszyć się nowym mieszkaniem, domem, czy samochodem.


Najczęstszym problemem moich klientów jest ubieganie się o kredyt hipoteczny, który jest długotrwałym i wymagającym procesem. W grę wchodzi pożyczenie ogromnej ilości pieniędzy. Bank musi dokładnie zbadać sytuację finansową potencjalnego kredytobiorcy oraz nieruchomość będącą zabezpieczeniem jego kredytu. Oczekiwać więc będzie przedstawienia szeregu zaświadczeń i dokumentów.


Jeśli nie zdecydowałeś się jeszcze na konkretny bank i nie znasz ofert kredytów hipotecznych lub zwyczajnie nie masz na to czasu, bądź nie radzisz sobie z tym problemem- myślę, że koniecznie musisz się za mną spotkać, ponieważ specjalizuję się w tym produkcie.


Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zadowolenie moich klientów jest dla mnie najważniejsze. Wiem, że dzięki mnie ludzie otrzymują lepszy start w życiu – otrzymują dach nad głową i poczucie bezpieczeństwa.


Właśnie dlatego zapraszam również Ciebie na spotkanie ze mną, ponieważ z mojego długoletniego doświadczenia wiem,że jestem tutaj niezbędny, aby pomóc Tobie uzyskać odpowiedni kredyt.


Przerażają Cię formalności, cała dokumentacja, czy cały ten świat finansów? Pozwól, że cały ogrom pracy wezmę na swoje barki, abyś Ty był zadowolony i usatysfakcjonowany z efektu mojego zaangażowania i wyniku, który uzyskam dla Ciebie. Czekam na Twój kontakt.